Мистецтво з EGGER

На сьогоднішній день група компаній EGGER (Еггер) включає в себе 15 заводів у 6 європейських країнах. Початок сімейному підприємству EGGER поклав завод з виробництва деревно-стружкових плит, заснований в 1961 році Фрітцем Еггером-Старшим. Популярність виробів фірми EGGER підтверджує статистика, яка засвідчує, що близько 10% європейського ринку представлені товарами цього підприємтсва. Головне гасло компанії EGGER«Ми розширюємо можливості дерева» – знайшло своє відображення в продукції, яку вони пропонують. Під брендом EGGER об’єднується широкий асортимент товарів, призначених для виробництва меблів, внутрішньої обробки, дерев’яного житлового будівництва і обробки підлоги.

Декоративним паперово-шаруватим пластикам компанії EGGER притаманні висока стійкість, міцність та вишуканий дизайн. Багатошарова структура і матеріали, які використовуються  для виробництва, гарантують високу якість поверхні всіх декорів.

EGGER пропонує для кожного клієнта своє рішення.
За допомогою декорів від EGGER  ми створюємо унікальні меблі для Вашого дому. Дане покриття дозволяє виготовляти меблі стійки до механічних пошкоджень та високих температур. Головним завданням при виробництві меблів є поєднання функціональності, вишуканого зовнішнього вигляду та стійкості. Ми пропонуємо виробництво столів, табуретів, підвіконь, кухонь, меблів для ванної кімнати та інших товарів з даним покриттям, які створять неповторну атмосферу у Вашому домі!

Dekore-holz-classic-modern.jpg
egger-uk-laminate-range-main.jpg
800x.jpg

Стільниці з покриттям EGGER не лише мають гарний дизайн, але й стійкі до будь-яких механічних пошкоджень чи втрати кольору, резистентні до безпосередніх контактів з хімічними і харчовими кислотами, захищені від руйнівних впливів сонячних променів та вологості.

800x_2.jpg
h3326-primjer-1-1024x639.jpg
kuhinja-univer-egger.jpg