Деревяне підвіконня

Дерев’яне підвіконня від ТМ STIL.UA

Кожна деталь інтер’єру повинна повністю йому відповідати. Таке ж значення можна віднести і до дерев’яного підвіконня від ТМ  STIL.UA. Жоден з матеріалів, що використовують при виготовленні сучасних підвіконь, не може так відповідати цим вимогам, як підвіконня з натурального дерева. Саме виробництвом таких підвіконь займається наше підприємство. Ще зовсім недавно, при виборі підвіконня, люди віддавали перевагу пластику, не задумуючись наскільки він є шкідливим для людського організму, оскільки в більшості випадків для його виробництва використовується вторинна сировина (відходи віконних профілів або інших виробів з ПВХ).  В основному підвіконня закриває більшу частину .а то й всю батарею, а тепер уявіть собі, що Ваше підвіконня зроблений з  пластику, який нагріється від батареї та сонця.

На сьогоднішній день ситуація змінюється на краще. Почувши від знайомих або родичів негативні відгуки про пластикові підвіконня, люди починають розуміти ,що дерево набагато якісніший ,і найголовніше, екологічно чистий матеріал,що відповідає всім санітарним вимогам.

Для виробництва дерев’яного підвіконня від ТМ  STIL.UA використовуються тверді породи дерев, такі, як  береза . Тому наші підвіконня відрізняються підвищеною міцністю і витримують досить великі навантаження, чого не скажеш про пластикове підвіконня. Адже дуже часто підвіконня є єдиним місцем для розташування  кімнатних рослин чи інших предметів.

Звертаємо Вашу увагу на те,що термін гарантії на водостійку плиту становить 5 років . При бажанні клієнта можна змінити ширину та форму підвіконня, що дозволить його в подальшому використовувати в якості письмово столу. Таке рішення досить вдале для приміщень з невеликою площею. Тому дерев’янне підвіконня від ТМ STIL.UA – це багатофункціональний елемент інтер’єру.

На відміну від виробників пластикових підвіконь ми не імітуємо дерево, а використовуємо його.

А завдяки серійному виробництву ,вартість підвіконня є дуже низькою.