Статті

Найкращі столи з дерева на будь-які смаки!

Стіл для кухні – предмет інтер’єру, без якого неможливо обійтися, за ним ми проводимо немало спільного часу, снідаючи з родиною, насолоджуючись філіжанкою кави з друзями, або просто ведемо приємні бесіди. Окрім цього, кухонний стіл свого роду запасний майданчик для домогосподині, де можна розмістити кухонне приладдя і різний посуд. Тому, якщо ви
замислюєтеся купити кухонний стіл, то до його вибору потрібно підійти з усією відповідальністю. Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність столів для кухні, нерідко при цьому стає важко зробити правильний вибір.

У магазині СТІЛ.ЮА ви зможете купити кухонний стіл на будь-який смак або замовити по індивідуальному замовленню. Це кращий вибір для кожного покупця!

Читати далі >>

Сучасні стільниці – відмінне рішення для будь-якого приміщення!

Наша компанія йде в ногу з часом, ми робимо вашу оселю комфортною і затишною, використовуючи нові інноваційні технології! Одним з незамінних атрибутів багатьох приміщень є стільниці, виготовлені з натурального матеріалу. У магазині СТІЛ.ЮА ви зможете купити або зробити на замовлення дерев’яні стільниці на кухню або стільниці для ванни.

Мрія будь-якої господині з нами стає реальністю! Адже насправді, так хочеться, щоб стільниця мала термостійке покриття і була не лише міцною і надійною, але і відрізнялась своєю неповторністю і оригінальністю. Саме тому ми і створили кардинально новий продукт, з’єднавши у ньому усі найкращі якості!

Читати далі >>

Поради з вибору кухні

Ми створюємо кухні,коли інші їх збирають…

До вибору кухонних меблів особливо ретельно підходить господиня будинку, саме вона проводить десяту частину свого життя на кухні. Тут важливо врахувати все: від кольору та ергономічності до функціональності і зручності.

Читати далі >>

Оптимізація робочих процесів на кухні

Кухня, добре продумана на етапі проектування може значно полегшити щоденну роботу.

Читати далі >>