Наші матеріали

Шпон

Дата:
21 May 2014

Вибираючи предмети інтер’єру для своего помешканная, ми намагаємось створити навколо себе особливу, унікальну атмосферу. Часто це не дозволяє задовольнити наші амбіції, бо найчастіше вартість перевищує наші сподівання. Ми просто забуваємо перевірити справжню якість виготовленого для нас продукту.

В останні кілька років в процесі виготовлення меблів з натурального шпону, бере участь продукт під назвою «шпон, виготовлений за технологією Файн-Лайн».

Що таке шпон Файн-Лайн?
Шпон Файн-Лайн – це штучно виготовлений матеріал з низьких сортів деревини і склеєний між собою в листи певних розмірів з нанесеною на них одночасно текстурою шпону, і пофарбований у кольори різних дерев, м’яко кажучи, мало подібних на справжні.
Це набуло популярності з тих пір, як виробники меблів, предметів інтер’єра та дверей визнали для себе дуже вигідним і зручним використання цього матеріалу, щоб скоротити власні витрати.
Однак вони не перестали повторювати при продажах свого кінцевого продукту, що він виготовлений з натурального шпону. Ї це найбільше збиває з пантелику споживачів, так як ми з вами не являємося фахівцями в цій галузі, тому змушені повністю довіряти продавцям, які красномовно переконують нас у правдивості своїх слів.

Основні відмінності між натуральним і штучним шпоном:
– Малюнок штучного шпону має дрібні структурні насічки (зображення порід дерев), розташовані однаково на його поверхні (під кутом 20 градусів), так як вони нанесені за допомогою вальців, встановлених на прокатному верстаті. Незважаючи на свою назву, будь то дуб, палісандр чи інша деревина – малюнок при уважному розгляді буде однаковим, незалежно від його кольору.
– – Малюнок натурального шпону не такий неповторний, має яскраво виражені річні кільця (залежно від породи дерева). Річні кільця створюють напрям малюнка, який дозволяє утворити більш різноманітні креслення для сприйняття наших очей.
– Малюнок натурального шпону завжди виглядає більш чітким. «живим» ніж у штучного, який має вигляд «мертвого».
– – Кольори натурального шпону мають тільки природне забарвлення, який так і не вдається повторити з точністю виробникам штучного шпону по технології «Файн-Лайн».