Наші матеріали

Сучасні стільниці – відмінне рішення для будь-якого приміщення!

Дата:
13 April 2016

Наша кампанія йде в ногу з часом, ми робимо вашу оселю комфортною і затишною, використовуючи нові інноваційні технології! Одним з незамінних атрибутів багатьох приміщень є стільниці, виготовлені з натурального матеріалу. У магазині СТІЛ.ЮА ви зможете купити або зробити на замовлення дерев’яні стільниці на кухню або стільниці для ванни.

Мрія будь-якої господині з нами стає реальністю! Адже насправді, так хочеться, щоб стільниця мала термостійке покриття і була не лише міцною і надійною, але і відрізнялась своєю неповторністю і оригінальністю. Саме тому ми і створили кардинально новий продукт, з’єднавши у ньому усі найкращі якості!

Безперечні переваги і відмінності наших стільниць

Чому ми створюємо саме дерев’яні стільниці? Та тому що це найбільш практичний і екологічний матеріал, який використовували ще за часів Древнього Риму. Він довговічний, практичний і незамінний. Використавши нові технології, ми з’єднали дерево, доповнивши його найсучаснішим унікальним покриттям Egger, що і стало нашою візитною карткою. Багато покупців належним чином оцінили наші кухонні стільниці, про що свідчить безліч позитивних відгуків.

Стільниці Egger – це виключно висока якість, еластичність, висока міцність. Основні властивості такого покриття:

  • натуральний вигляд;
  • вологостійка стільниця;
  • підвищена щільність матеріалу;
  • супервисока міра захисту;
  • натуральність текстури;
  • водовідштовхувальна поверхня;
  • захист від механічних ушкоджень;
  • екологічність.

Яку стільницю вибрати?

Без сумніву, це має бути дерев’яна стільниця з покриттям Egger ! Будь-яке натуральне дерево внесе у ваше приміщення виключно позитивні емоції і неповторний затишок.
При виборі дерев’яної стільниці на кухню, стільниці для ванни або стільниці на барну стійку зверніть увагу на покриття , саме воно має бути максимально стійким до подряпин і ушкоджень. Наш продукт – це те, що вам потрібно, що поєднує стабільність, якість і чудовий результат. Такі стільниці не піддаються деформації, не змінюють з часом форм, не розсихаються. Оптимальний симбіоз на довгі роки!

Чудовою якістю відрізняються дерев’яні стільниці для ванни, останнім часом вони мають все більший попит. Вони приносять в антураж такого приміщення нотки благородства і витонченості, непідвладних часу.

Більше того, такі аксесуари виглядають природньо і натурально, їх можна неодноразово реставрувати, вони приємні на дотик і функціональні у використанні.
Сміливо вибирайте дерев’яні стільниці з покриттям Egger, відкинувши сумніви, і оцініть усі їх переваги, а також високі експлуатаційні характеристики!

Стільниці з покриттям Egger – це практично і красиво одночасно. Такий аксесуар прекрасно гармоніює з будь-яким стилем. Якщо ви хочете здивувати усіх неповторним дизайном, то можете замовити у нас нестандартні стільниці будь-яких форм, розмірів, дизайну.
Пам’ятайте, обирати потрібно продукт, що добре зарекомендував себе і відповідає вам за усіма параметрами.

Стільниці від СТІЛ.ЮА відповідають усім вимогам і не мають собі рівних аналогів! Наш каталог представлений безліччю моделей, що відповідають будь-яким запитам покупців. Пропонуємо вам зробити вибір і купити стільниці Львів. Ми цінимо своє ім’я і гарантуємо вам довговічність продукції, її якість і надійність. Ласкаво просимо, наповните свій дім затишком разом з нами!