Наші матеріали

Мистецтво з EGGER

Дата:
30 July 2014

На сьогоднішній день група компаній EGGER (Еггер) включає в себе 15 заводів у 6 європейських країнах. Початок сімейному підприємству EGGER поклав завод з виробництва деревно-стружкових плит, заснований в 1961 році Фрітцем Еггером-Старшим. Популярність продукції EGGER підтверджує статистика – близько 10% європейського ринку. Основний слоган компанії EGGER«Ми розширюємо можливості дерева» – знайшов своє відображення в виробленої нею продукції. Під брендом EGGER об’єднується широкий асортимент продукції, призначеної для виробництва меблів, внутрішньої обробки, дерев’яного житлового будівництва і обробки підлог.

Декоративні паперово-шаруваті пластики компанії EGGER володіють високою стійкістю та різноманітним дизайном . Багатошарова структура і матеріали,що використовуються  для виробництва гарантують високу якість поверхні всіх декорів.

EGGER – для кожного клієнта своє рішення.
За допомогою декорів від EGGER  ми створюємо унікальні меблі для Вашого дому. Дане покриття дозволяє роботи меблі стійки до механічних ушкоджень та високих температур. Головним завданням при виробництві меблів є поєднання функціональності, зовнішнього вигляду та стійкості. Ми пропонуємо виробництво столів, табуретів, підвіконь,  кухонь, меблів для ванної кімнати та інше з даним покриттям, що створить неповторну атмосферу у Вашому домі!

Dekore-holz-classic-modern

egger-uk-laminate-range-main.w

800x

Стільниці з покриттям EGGER  не лише естетичні дизайном, але й стійки до будь-яких механічних ушкоджень, втрати кольору, резистентності до безпосередніх контактів з хімічними і харчовими кислотами, впливу сонячних променів, вологості.

Нові декори від EGGER – відчуйте структуру!

Відкрийте для себе нові ідеї. Елегантні, художні або витончені – у всіх наших структур поверхні є одне спільне якість: з ними приміщення набувають

нового вигляду.

Кераміка – ексклюзивність у Вашому інтер’єрі

Дана структура поверхні чітко демонструє яскраво виражений матово-глянцевий ефект, зовні і на дотик нагадуючи керамічну плитку.

kuhinja-univer-egger-2-630x529

Природнє дерево – дотик та ексклюзивність

Структура матова деревина поєднує в собі шорсткість поверхні з традиційністю і ексклюзивністю. Легка гра цих контрастів надає інтер’єру

багатий ексклюзивний вигляд.

h1377-primjer-1-1024x639

Білий преміум – мистецтво та натуральність

Структура забарвлення , створює зв’язок між природністю і сучасним дизайном. Витончені обриси і нейтральні відтінки надають приміщенню особливий шарм.

201502_1

Темне дерево – витонченість та вишуканість

Структура володіє ефектним, але й  елегантним зовнішнім виглядом. Вона ідеально підходить для створення витонченої, витонченої атмосфери у Вас дома.

h3326-primjer-1-1024x639

Світле дерево – автентичність і справжність

Структура характеризується природнім виглядом. Сучки і малюнок планок створюють природний образ, що нагадує поверхню цільної деревини.

800x